Sterownik jednokanałowy SL-1k DIN

SL 1k DINSterownik jednokanałowy SL-1k DIN to  sterownik przeznaczony do sterowania jednym obwodem oświetlenia. Współpracuje z czujnikami optycznymi Sharp.

Taśmy czy oczka LED zainstalowane na stopniach schodowych, w korytarzu, ciągu komunikacyjnym czy na podjeździe sterowane modułem zapalają się i wygaszają wszystkie na raz. Dostępnych jest 100 predefiniowanych algorytmów działania.

Moduł w obudownie na szynę DIN (szerokość 2S). 

Read more...

Sterownik schodowy 6-16k DIN

sterownik schodowy 6 16k din nowoster qr1Sterownik schodowy 6-16k DIN to najprostsza wersja inteligentnego sterownika oświetlenia schodowego w obudownie schodkowej na szyne DIN. Załaczanie inicjowane może być poprzez naciśnięcie przycisku chwilowego zwiernego lub poprzez czujki dające na wyjściu 0 logiczne. Taśmy LED na stopniach schodowych czy oczka LED zainnstalowane przy schodach zapalają się skokowo, sekwencyjnie jedno po drugim, zgodnie z kierunkiem poruszania się osoby na schodach. Wygaszanie to płynne ściemnianie wszystkich stopni schodowych na raz. Szybkość zapalania i gaszenia jest regulowana.

Polecamy tę wersję klientom z podejściem "niskobudżetowym".

Read more...

Gwarancja

Dowodem zakupu jest faktura.

Na sterowniki udzielana jest pełna dwuletnia gwarancja.

Gwarancja zwrotu 14 dni
Masz również gwarancję zwrotu produktu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Standardowo zwracany przedmiot nie może nosić śladów użytkowania. Jednak zakupiony u nas sterownik można podłączać i sprawdzać jego działanie. Kup, podłącz, sprawdź! Jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań - odeślij go w ciągu 14 dni, a my zwrócimy Ci kwotę za sterownik.

Gwarancja "uruchomienia"
Dodatkowo, tylko u nas, na oferowane sterowniki masz miesięczną gwarancję na wypadek przypadkowego uszkodzenia sterownika podczas montażu (uruchamiania itp.). W ciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, jeżeli przypadkowo (w jakikolwiek sposób z winy użytkownika) sterownik zostanie uszkodzony, naprawimy go lub wymienimy na nowy. Poniesiesz tylko koszt odesłania uszkodzonego sterownika (wysokość w zależności od rodzaju przesyłki i operatora) oraz opłatę ponownej wysyłki naprawionego/ nowego urządzenia (12,30 zł listem poleconym).

Guarantee

 

2 years guarantee!

Returning
You have the right to withdraw from your online purchase or mail order within 14 days. You will have to pay the costs of returning the goods to us. Please note that normally you may not use goods that you have received before deciding to withdraw from the purchase. Our controllers you can plug in and test!