Sterownik schodowy 6-17k

Sterownik schodowy 6-17k to najprostsza wersja inteligentnego sterownika oświetlenia schodowego. Załaczanie inicjowane może być poprzez naciśnięcie przycisku chwilowego zwiernego lub poprzez czujki dające na wyjściu 0 logiczne. Taśmy LED na stopniach schodowych czy oczka LED zainnstalowane przy schodach zapalają się skokowo, sekwencyjnie jedno po drugim, zgodnie z kierunkiem poruszania się osoby na schodach. Wygaszanie to płynne ściemnianie wszystkich stopni schodowych na raz. Szybkość zapalania i gaszenia jest regulowana.

Polecamy tę wersję klientom z podejściem "niskobudżetowym".

Read more...

Oświetlenie schodowe 5-10 stopni

Sterownik pasujący do niewielkich schodów, posiadających od 5 do 10 stopni.

Read more...

Oświetlenie schodowe 11-20 stopni

Już dostępna nowa wersja sterownika 11-20 stopni schodowych wzbogacona o 3 nowe efekty. Oczekiwane przez wielu nowe efekty to efekty wagonika (windy), wodospadu (kaskady) oraz wygaszania losowego. Nowe efekty z powodzeniem uprzyjemnią codzienne użytkowanie sterownika schodowego (a dokładniej podświetlanych schodów). Nowe możliwości sterownika powoduję, że oferowane wersje są najlepsze pod względem stosunku możliwości do ceny.

Read more...

Oświetlenie schodowe 8-17 stopni

Sterownik zaprojektowany dla taśm i żarówek LED 12V. Sterowanie uzyskuje się przez dwie czujki ruchu (bariery opto, podczerwieni itp.) Każda czujka odpowiada za zapalanie i gaszenie w górę lub w dół. Zadziałania czujki PG spowoduje zapalanie po kolei kanałów w górę z szybkością ustawioną potencjometrem P1. Następnie wszystkie kanały będą świecić przez czas ustawiony potencjometrem P2 lub do zadziałania czujki PD. Po tym kanały zaczną gasnąć w tej samej kolejności co się zapalały z szybkością ustawioną na P1. Zadziałanie czujki PD (dół) spowoduje zapalanie kolejno kanałów ku dołowi itd. Następnie zadziałanie czujki PG (lub po czasie ustawionym potencjometrem P2) spowoduje gaszenie kanałów ku dołowi.

Read more...

Oświetlenie schodowe 20-28 stopni

Sterowniki schodowe LED są zbudowane i opracowane tak aby służyły na lata. Są toporne i odporne na różne czynniki. Ich główną zaletą jest to, że są stosunkowo małe (w zależności od liczby stopni). Sterowniki schodowe zmieszczą się w szafce czy skrzynce zbiorczej.

Read more...

Gwarancja

Dowodem zakupu jest faktura.

Na sterowniki udzielana jest pełna dwuletnia gwarancja.

Gwarancja zwrotu 14 dni
Masz również gwarancję zwrotu produktu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Standardowo zwracany przedmiot nie może nosić śladów użytkowania. Jednak zakupiony u nas sterownik można podłączać i sprawdzać jego działanie. Kup, podłącz, sprawdź! Jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań - odeślij go w ciągu 14 dni, a my zwrócimy Ci kwotę za sterownik.

Gwarancja "uruchomienia"
Dodatkowo, tylko u nas, na oferowane sterowniki masz miesięczną gwarancję na wypadek przypadkowego uszkodzenia sterownika podczas montażu (uruchamiania itp.). W ciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, jeżeli przypadkowo (w jakikolwiek sposób z winy użytkownika) sterownik zostanie uszkodzony, naprawimy go lub wymienimy na nowy. Poniesiesz tylko koszt odesłania uszkodzonego sterownika (wysokość w zależności od rodzaju przesyłki i operatora) oraz opłatę ponownej wysyłki naprawionego/ nowego urządzenia (12,30 zł listem poleconym).

Guarantee

 

2 years guarantee!

Returning
You have the right to withdraw from your online purchase or mail order within 14 days. You will have to pay the costs of returning the goods to us. Please note that normally you may not use goods that you have received before deciding to withdraw from the purchase. Our controllers you can plug in and test!