Sterownik schodowy LED 11-17k LCD Sharp

Sterownik oświetlenia schodowego 11-17k LCD dedykowany do współpracy z analogowymi czujnikami optycznymi firmy Sharp. Połączenie czujek Sharp z oferowanym sterownikiem schodowym pozwala stworzyć system, który sprawdzi się na większości typów schodów. Nieważne, czy schody znajdują się między dwoma ścianami, czy też są otwarte na salon. W prezentowanym sterowniku użytkownik bez problemu wyreguluje zasięg czujek w zakresie 20-150cm.

Dopasowana obudowa na szynę DIN zapewnia łatwy montaż urządzenia w rozdzielnicy pod- lub natynkowej, szafce, skrzynce, na strychu lub w piwnicy. Wystarczy fragment szyny DIN - sterownik schodowy w obudowie zakłada się na szynę bez użycia dodatkowych narzędzi.

Informacje wyświetlane na czytelnym wyświetlaczu LCD inteligentnegoo sterownika do schodów bezproblemowo przeprowadzą użytkownika przez proces konfiguracji poszczególnych parametrów (w tym regulację zasięgu czujników Sharp).

Wszelkie niezbedne informacje dotyczące konfiguracji sterownika oświetlenia schodów oraz jego funkcji zawiera szczegółowa instrukcja obsługi dostępna w wersji elektronicznej.

Sterownik schodowy dedykowany do obsługi wyłącznie czujek optycznych Sharp (Sharp i Sharp mini z naszej oferty).

Podłączanie zgodnie z poniższym schematem:

 schemat schodowy 11 17k LCD sharp

Ponadto w sterowniku do oświetlenia schodowego wiele funkcji znanych z wcześniejszych wersji, takich jak:

  • regulacja nierównomierności zapalania i gaszenia,
  • regulacja nieliniowości,
  • 4 regulacje szybkości,
  • funkcje blokady i świecenia stałego załączane przyciskiem (możliwość podłączenia modułu czasowego, czujki zmierzchowej)
  • wybieralny efekt świetlny podświetlania/wygaszania schodów - tzw. algorytm.

Instrukcja obsługi sterownik schodowy 11-17k RED firmy Nowoster Instrukcja obsługi sterownika schodowego 11-17k_LCD Sharp

Standardowa wersja sterownika schodowego posiada wyświetlacz z niebieskim tłem i białymi znakami. Na życzenie klienta możliwe wyposażenie sterownika w następujący wyświetlacz:

  • Niebieskie tło + białe napisy (opcja domyślna),
  • Zielone tło + ciemnoszare napisy (w miarę dostępności),
  • Czarne tło + bursztynowe (pomarańczowe) napisy (w miarę dostępności),
  • Czarne tło + białe napisy (w miarę dostępności).

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz