Sterownik 11-20k LCD, czujki mini PIR, zielone taśmy LED

Czujniki schodowe z maskownicą ze stali nierdzewnej

Maskownice ze stali nierdzewnej do czujników schodowych powstały z potrzeby dostarczenia naszym klientom produktu nie tylko o wysokiej jakości, ale również eleganckiego. Czujniki są jednym z najważniejszych elementów systemu oświetlenia schodów. Prawidłowy dobór ich typu oraz miejsca montażu ma ogromny wpływ na to, czy całe oświetlenie schodowe realizowane przy pomocy sterownika schodowego będzie działało optymalnie.

Rzadko kiedy czujniki schodowe mogą być zamontowane w sposób niewidoczny dla osób korzystających ze schodów. Zazwyczaj instalowane są one na ścianie bocznej, na początku i końcu biegu schodowego, jeśli to tylko możliwe to jeszcze przed stopniami schodowymi (w ostateczności nad pierwszym i ostatnim stopniem schodowym). Są więc "na widoku". W związku z tym powinny być zabudowane, zamaskowane w taki sposób, aby ich wygląd komponował się z wystrojem wnętrza i nie rzucał się specjalnie w oczy lub stanowił miły dla oka akcent dekoracyjny.

Dotychczasowe maskownice czujników schodowych to klasyczna kolorystyka, tzn. czerń i biel oraz maskownice drewno, które można było dowolnie wybarwiać we własnym zakresie. Mają one grubość 3mm i dobrze prezentują się na ścianach.

NOWOŚĆ to maskownice wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości zaledwie 1mm. Minimalna grubość zapewnia elegancki wygląd i sprawia wrażenie zlicowania czujnika schodowego ze ścianą, zwłaszcza dla czujników optycznych Sharp, których soczewki nie wystają monad maskownicę. Szlachetny materiał wygląda na ścianie subtelnie i neutralnie, dzięki czemu maskownice te sprawdzą się w różnie urządzonych wnętrzach: od klasycznej elegancji po nowoczesne formy.

Maskownice stalowe oferujemy w rozmiarze 75x75mm. Przeznaczone są one do montażu (przykręcenia) na standardową puszkę podtynkową fi60mm. Decydując się na zakup maskownic stalowych w komplecie otrzymają Państwo komplet śrubek i wkrętów mocujących, dopasowanych kolorystycznie do maskownicy.

Więcej na temat wszystkich typów maskownic można przeczytać tutaj: Maskownice do czujników schodowych

Sposób montażu czujnika schodowego z maskownicą zależy od typu czujnika. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w odpowiednich artykułach:

Galeria - maskownica ze stali nierdzewnej szczotkowanej

 

 

Gwarancja

Dowodem zakupu jest faktura.

Na sterowniki udzielana jest pełna dwuletnia gwarancja.

Gwarancja zwrotu 14 dni
Masz również gwarancję zwrotu produktu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Standardowo zwracany przedmiot nie może nosić śladów użytkowania. Jednak zakupiony u nas sterownik można podłączać i sprawdzać jego działanie. Kup, podłącz, sprawdź! Jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań - odeślij go w ciągu 14 dni, a my zwrócimy Ci kwotę za sterownik.

Gwarancja "uruchomienia"
Dodatkowo, tylko u nas, na oferowane sterowniki masz miesięczną gwarancję na wypadek przypadkowego uszkodzenia sterownika podczas montażu (uruchamiania itp.). W ciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, jeżeli przypadkowo (w jakikolwiek sposób z winy użytkownika) sterownik zostanie uszkodzony, naprawimy go lub wymienimy na nowy. Poniesiesz tylko koszt odesłania uszkodzonego sterownika (wysokość w zależności od rodzaju przesyłki i operatora) oraz opłatę ponownej wysyłki naprawionego/ nowego urządzenia (12,30 zł listem poleconym).