Sterownik 11-20k LCD, czujki mini PIR, zielone taśmy LED

Sterownik schodowy 11-17k LCD Sharp - popularny zestaw

Sterownik schodowy 11 17k LCD Sharp firmy Nowoster prezentacja

Jeden z najchętniej wybieranych zestawów do sterowania oświetleniem schodów to komplet:

  • sterownik schodowy 11-17k LCD Sharp
  • optyczne czujniki schodowe Sharp
  • maskownice do czujników schodowych Sharp - stal nierdzewna szczotkowana 1mm

Zestaw, dzięki niezawodnym czujnikom Sharp, sprawdzi się na prawie każdych schodach. Maskownice ze stali szczotkowanej prezentują się bardzo elegancko. Sterownik schodowy 11-17k LCD Sharp posiada czytelny wyświetlacz LCD, dzięki któremu łatwo i wygodnie poustawiasz wszystkie niezbędne parametry. Regulacje szybkości zapalania i gaszenia, rozmycia, początkowa akceleracja efektu umożliwiają dopasowanie działania sterownika schodowego do posiadanych schodów. Zestaw można dodatkowo wzbogacić o czujnik zmierzchu, który zadba o ekonomię - cały system oświetlenia schodowego będzie funkcjonował jedynie wtedy, kiedy na schodach będzie ciemno.

Czytaj więcej...

Czujniki schodowe z maskownicą ze stali nierdzewnej

Maskownica stal nierdzewna szczotkowana 200x150

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowością w naszej ofercie - maskownicami czujników schodowych wykonanymi ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Stalowe obudowy można stosować z czujkami schodowymi mini PIR, optycznymi oraz optycznymi Sharp. Są one trwałe i bardzo estetyczne.

Czytaj więcej...

Przyciski membranowe do montażu na szafce instalacyjnej

sterownik schodowy przykładowy montaż w szafce instalacyjnejSterownik oświetlenia schodów w obudowie na szynę DIN może być zamontowany wraz z osprzętem typu: zasilacz, bezpiecznik, czujnik zmierzchu w typowej szafce instalacyjnej. W tym artykule prezentujemy Państwu przyciski membranowe, które mogą przydać się w przypadku montażu osprzętu do oświetlenia schodów w rozdzielnicy instalacyjnej. Są one naklejane na zewnątrz szafki, wewnątrz połączone z odpowiednimi wejściami sterownika schodowego - umożliwiają wygodne programowanie, zmienianie ustawień, bez potrzeby otwierania i rozkręcania rozdzielnicy.

Czytaj więcej...

Oferta firmy

Jedna z realizacji z wykorzystaniem sterownika schodowego NowosterFirma specjalizuje się w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek sterowników LED, a w szczególności inteligentnych sterowników diod schodowych LED. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu oraz opracowywaniu oprogramowania do sterowników LED. Zajmujemy się zarówno stroną sprzętową (hardware), jak i programową. Sterowniki LED schodowe projektowane są tak, aby były odporne na przepięcia i mogły służyć latami. Nie są to produkty rodem z Azji, które często specjalnie poddawane są procesom starzenia, tak aby ich eksploatacja skończyła się równo z upływem gwarancji.

Czytaj więcej...

Funkcje sterowników schodowych

oświetlenie schodowe NowosterPrzed zakupem dowolnego sterownika schodowego LED z naszej oferty zapoznaj się z wypunktowanymi możliwościami oferowanych przez firmę inteligentnych sterowników schodowych LED!

W artykule opisano i objaśniono dostępne w sterownikach funkcje (świecenie stałe, spoczynkowe itd.), opcje (wybór liczby stopni schodowych, wybór efektu świetlnego itd.) oraz regulacje (szybkości,  nieliniowości, rozmycia).

Czytaj więcej...

Czujki a przyciski - który sterownik wybrać

sterownik schodowy realizacjaWszystkie sterowniki firmy Nowoster mogą pracować zarówno z czujkami jak i przyciskami (przełącznikami). Wystarczy w sterowniku wybrac odpowiedni algorytm dedykowany: pod czujki lub przyciski. Tak naprawdę wszystkie algorytmy pod czujki mogą być z powodzeniem stosowane z przyciskami. Inaczej jest w przypadku efektów specjalnie dla przycisków.

Czytaj więcej...

Dla kogo dana wersja sterownika

  • Jeżeli masz ograniczony budżet, zdecyduj się na wersję ekonomiczną, np. 8-17k (od 8 do 17 stopni schodowych). Gdy nie potrzebujesz wielu funkcji, tota wersja sterownika LED schodowego będzie optymalna.
  • Jeżeli możesz zapłacić więcej, ale nie chcesz dopłacać za komfort posiadania wyświetlacza LED, wybierz wersję 5-10k lub 11-20k - w zależności od liczby stopni schodowych do podświetlenia.
  • Jeżeli potrzebujesz inteligentnego sterownika schodowego o większych możliwościach i komforcie dokonywania ustawień (LCD), to, pomimo wyższej ceny, wersja 11-20k LCD (od 11 do 20 stopni schodowych) będzie odpowiednia dla Ciebie.
  • Jeśli budżet cię nie ogranicza, zainwestuj w wersję 11-20k LCD PARTY/ RELAX, rozbudowaną o m.in. dwa niezależne od podświetlania schodów wejścia, które mogą obsługiwać np. oświetlenie balustrady, czy dowolne inne punkty świetlne (np. dekoracyjne). Sterownik ten ma również wiele predefiniowanych efektów świetlnych, które możesz zastosować na schodach dla wywołania odpowiedniego nastroju w pomieszczeniu lub dodanie dyskotekowego charakteru organizowanej imprezie.

Decyzje ekonomiczne pozostawiamy naszym Klientom. Gwaratnujemy jednak, iż każdy ze sterowników spełni Państwa oczekiwania w ramach oferowanej przez dany model funkcjonalności.

Gwarancja

Dowodem zakupu jest faktura.

Na sterowniki udzielana jest pełna dwuletnia gwarancja.

Gwarancja zwrotu 14 dni
Masz również gwarancję zwrotu produktu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Standardowo zwracany przedmiot nie może nosić śladów użytkowania. Jednak zakupiony u nas sterownik można podłączać i sprawdzać jego działanie. Kup, podłącz, sprawdź! Jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań - odeślij go w ciągu 14 dni, a my zwrócimy Ci kwotę za sterownik.

Gwarancja "uruchomienia"
Dodatkowo, tylko u nas, na oferowane sterowniki masz miesięczną gwarancję na wypadek przypadkowego uszkodzenia sterownika podczas montażu (uruchamiania itp.). W ciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, jeżeli przypadkowo (w jakikolwiek sposób z winy użytkownika) sterownik zostanie uszkodzony, naprawimy go lub wymienimy na nowy. Poniesiesz tylko koszt odesłania uszkodzonego sterownika (wysokość w zależności od rodzaju przesyłki i operatora) oraz opłatę ponownej wysyłki naprawionego/ nowego urządzenia (12,30 zł listem poleconym).