Sterownik 11-20k LCD, czujki mini PIR, zielone taśmy LED

Oferta firmy

Jedna z realizacji z wykorzystaniem sterownika schodowego Nowoster

Firma specjalizuje się w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek sterowników LED, a w szczególności inteligentnych sterowników diod schodowych LED. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu oraz opracowywaniu oprogramowania do sterowników LED. Zajmujemy się zarówno stroną sprzętową (hardware), jak i programową. Sterowniki LED schodowe projektowane są tak, aby były odporne na przepięcia i mogły służyć latami. Nie są to produkty rodem z Azji, które często specjalnie poddawane są procesom starzenia, tak aby ich eksploatacja skończyła się równo z upływem gwarancji.

Sterowniki schodowe LED są produkowane na bazie profesjonalnych płytek drukowanych pokrytych specjalną powłoką ochronną. Natomiast ścieżki wysokoprądowe są dodatkowo pokryte warstwą cyny, tak aby podczas przepływu prądu o dużym natężeniu nie uległy uszkodzeniu oraz szybkiej degradacji. Prąd w ścieżce zbiorczej, w zależności od modelu, może wynosić od kilkunastu do nawet ponad 20A. Dlatego ważne jest, aby ścieżka zbiorcza mogła bez przegrzewania się przepuszczać bezproblemowo duże natężenie. Sterowniki schodowe tego typu muszą także posiadać ścieżkę zbiorczą wysokoprądową z dodatkowym cynowaniem. Jeżeli sterownik nie ma takiej specjalnej ścieżki, szybko ulegnie uszkodzeniu i degradacji przy zainstalowanej mocy w taśmach czy żarówkach LED.

Oferowane sterowniki są składane ręcznie w Polsce z jakościowo wyselekcjonowanych elementów elektronicznych. Montaż sterowników nie jest procesem maszynowym, jak ma to miejsce np. przy tabletach, komórkach i tym podobnych. Elementy do montażu przewlekanego są często większe niż do montażu SMD powierzchniowego. Jednakże do stworzenia solidnych, odpornych sterowników schodowych lepsze są duże części, gdyż gabaryt ma znacznie. Jednak pomimo tego, że elementy są większe w montażu ręcznym przewlekanym, to same sterowniki są tak opracowane, aby w szafce czy skrzynce zbiorczej nie zajmowały dużo miejsca. Sterowniki schodowe LED mogą być sprzedawane w obudowie lub bez niej, ponieważ są montowane w skrzynkach lub szafkach zbiorczych. Dodatkowo, montaż przewlekany ma tę zaletę, że ewentualny serwis jest bezproblemowy i wystarczy wymienić wyłącznie element, który uległ uszkodzeniu. Nie trzeba wymieniać całego sterownika – takie rozwiązanie jest bardzo ekologiczne. Sterowniki LED schodowe montowane są na kilka, a nawet kilkanaście lat, dlatego nieopłacalna byłaby wymiana całego urządzenia - jak ma to miejsce np. w telefonach komórkowych, które zmieniamy co rok, dwa lub trzy lata.

Oprócz elementów wykorzystywanych do budowy sterowników schodowych LED bardzo ważne jest także jego oprogramowanie. Praktycznie cała moc inteligentnego sterownika schodowego LED tkwi w algorytmach i efektach, jakie uzyskuje się na taśmach i oczkach LED zamontowanych na schodach. Jednak inteligentne oświetlenie schodowe LED nie musi być montowane wyłącznie na schodach. Takie oświetlenie LED z inteligentnymi sterownikami z powodzeniem można stosować w korytarzach, przejściach, podjazdach, ciągach komunikacyjnych, chodnikach, itp. Taśmy czy oczka LED, składające się z żarówek LED i modułów LED montuje się wzdłuż korytarza, chodnika, podjazdu, na ścianie, na suficie, w podłodze, w podłożu, w słupkach itp., uzyskując liniowe, efektowne zapalanie i gaszenie punktów świetlnych LED. Specjalne algorytmy i efekty wgrane do mikrokomputera sterownika odpowiadają za konkretne działanie i uzyskiwanie efektu skokowego lub płynnego zapalania po kolei stopni schodowych. Sterowanie oświetleniem schodowym LED nie ogranicza się tylko do jego zapalania, ale również do płynnego lub skokowego gaszenia po kolei, w tym samym kierunku, stopni schodowych LED lub punktów świetlnych diod i taśm LED dla korytarzy, przejść, ciągów komunikacyjnych, chodników czy podjazdów.

Mnogość wgranych algorytmów, ich dostosowywanie do potrzeb użytkownika oraz wszystkie pozostałe prezentowane możliwości naszych sterowników schodowych LED powodują, że są one jednymi z najlepszych na rynku w odpowiednich przedziałach cenowych.

Śmiało można powiedzieć, że o jakości danego sterownika schodowego LED świadczą w 90% algorytmy oraz jakość sterownika, a w pozostałych 10% wygląd, obudowa etc. Wybierając odpowiedni sterownik należy zastanowić się, czy ważne są dla nas efekty, algorytmy i jakość sterownika, czy też nalepka na obudowie, liczby i opisy "na papierze". Na naszych stronach pokazujemy dokładny wygląd produkowanych przez nas sterowników. Na bieżąco są umieszczane filmiki i animacje o działaniu algorytmów w różnych sytuacjach panujących na schodach. Możliwość wyboru na schodach odpowiadającego klientowi efektu LED typu: zapalanie i gaszenie stopni po kolei, wagoniki, wygaszanie płynne, wodospad, itp. sprawia, że oferowane przez nas sterowniki to profesjonalne produkty wysokiej jakości sprzętowej i programowej, które są dostępne za taką samą cenę, jak inne sterowniki oferowane przez konkurencję.

Gwarancja

Dowodem zakupu jest faktura.

Na sterowniki udzielana jest pełna dwuletnia gwarancja.

Gwarancja zwrotu 14 dni
Masz również gwarancję zwrotu produktu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Standardowo zwracany przedmiot nie może nosić śladów użytkowania. Jednak zakupiony u nas sterownik można podłączać i sprawdzać jego działanie. Kup, podłącz, sprawdź! Jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań - odeślij go w ciągu 14 dni, a my zwrócimy Ci kwotę za sterownik.

Gwarancja "uruchomienia"
Dodatkowo, tylko u nas, na oferowane sterowniki masz miesięczną gwarancję na wypadek przypadkowego uszkodzenia sterownika podczas montażu (uruchamiania itp.). W ciągu miesiąca od otrzymania przesyłki, jeżeli przypadkowo (w jakikolwiek sposób z winy użytkownika) sterownik zostanie uszkodzony, naprawimy go lub wymienimy na nowy. Poniesiesz tylko koszt odesłania uszkodzonego sterownika (wysokość w zależności od rodzaju przesyłki i operatora) oraz opłatę ponownej wysyłki naprawionego/ nowego urządzenia (12,30 zł listem poleconym).